|
O nas
mardex monitoring

Firma MARDEX

Na rynku usług telewizji przemysłowej działamy od ponad 20-tu lat. Usługi świadczymy dla klientów prywatnych, dla firm oraz dla instytucji państwowych.  Oferujemy projektowanie, montaż oraz dostawę i serwisowanie urządzeń w zakresie instalacji teletechnicznych.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianych rozwiązaniach z zakresu telewizji przemysłowej i monitoringu. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania elektroniczne z zakresu systemów zabezpieczeń oraz technologii IT.  Łączymy wszystkie dostępne na rynku inteligentne i cyfrowe rozwiązania w jednym miejscu, oferując kompleksową obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Stawiamy na dobór sprawdzonych i uznanych na całym świecie produktów najlepszych firm, zapewniając maksymalną ochronę  mienia naszych klientów.  

Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz elastyczne podejście, przekładają się na realizację usług na najwyższym poziomie. Od początku działalności stawiamy na jakość i doskonałą obsługę klienta, dzięki czemu grono zadowolonych klientów stale rośnie.

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Świebodzinie, ale usługi w zakresie systemów zabezpieczeń świadczymy dla klientów z całej Polski – choć przede wszystkim są to firmy i osoby prywatne zlokalizowane w rejonie
województwa lubuskiego.

 

Co oferujemy?

image

Projektowanie

Projektowanie instalacji i dobór optymalnych rozwiązań dla indywidualnych potrzeb klienta

image

Montaż

Profesjonalny montaż wraz z dostawą sprzętu i uruchomieniem całej instalacji

image

Serwis

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna oraz konserwacja urządzeń

0%
Doświadczenie
0%
Dbałość o klienta
0%
Profesjonalizm
Search this site