Łazienka mardex  

Trendy w urządzaniu łazienki

Śledź trendy

Nie można zaprzeczyć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym początku, jeśli budujemy dom lub planujemy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, warto położyć nacisk na kilka najbardziej istotnych kwestii, o których trzeba pamiętać przy wyborze wyposażenia łazienkowego.

Modna kolorystyka

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. Ostatnio niezwykle popularne stały się jednolite, ciemne kolory. Na pewno będą odpowiadać one za świetny klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również ostatnio święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na kwestie funkcjonalne. Ważna jest dobrej jakości armatura łazienkowa łowicz, która spełni wszystkie wymagania mieszkańców naszego domu. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na zakup, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita. 

Wygodna wanna

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Kluczowe jest również dobranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Aktualnie największą sławą cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to znaleźć miejsce na samym środku łazienki.